Sadece Aptallar 8 Saat Uyur

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur’ isimli kitap şekli ve yazı formatı itibariyle alışalagelmiş kitaplardan oldukça farklı…. Dört kenarı değil 5 kenarı olan 335 sayfalık bir kitap ama bu kalınlık sizi korkutmasın kalınlığın nedeni yazının formatından kaynaklanıyor. Klasik formatta yazılmış bir kitap olsa sayfa sayısının yarı yarıya azalacağından emin olabilirsiniz.

Kitabın yazarı Erdal Demirkıran, ismin altında ‘Dünyanın en akıllı insanı’ şeklinde bir imzası var. Bu yazıyı gördüğünüzde yazarın biraz ‘ukala’ olduğunu düşünebilirsiniz ama kitabı okuduğunuzda yazarın neden bu şekilde bir imza kullandığını anlıyorsunuz. Tabi yazrın bu noktadaki bakış açısı tartışmaya açık.

Keyifli okumalar…

Ege Üniversitesinde İletişim eğitimi aldım. Üniversite hayatım boyunca kulüplerde farklı projeleri hayata geçirdim ve yöneticiliklerini yaptım. İK ve kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalıştım. Şuanda CMS grubunda İnsan Kaynakları Alanında çalışıyorum, aynı zamanda şirketlere Etkili İletişim, Öfke ve Stres Yönetimi eğitimleri ve Kariyer merkezlerinde İnsan Kaynakları Uzmanlık alanında sertifika eğitimleri veriyorum.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir